Hakkımızda

Codit Cloud Hakkımızda

İletişim

Codit Cloud Hakkında

Codit Cloud, ekim 2017 tarihinde kurulmuş olan Codit Teknoloji Ticaret Limited Şirketi tarafından veri merkezi işletmeciliği, erişim servisleri ve cloud sunucu alanında katma değerli servisler sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji servisidir.

Yeni nesil makinalar ve altyapısı ile sağlamış olduğu bulut servisi 7/24 yüksek kaliteli kesintisiz sunucu hizmeti sağlamayı ve verimliliği arttırmayı ilke olarak benimsemiştir.

Codit Cloud Equinix IL1 ve Equinix IS2 İstanbul Avrupa ve Asya kıtalarında bulunan sunucuları üzerinden sağlamış olduğu bulut servisi size kesintisiz hizmet sağlamayı ve işinizi daha güçlendirmeyi hedeflemiştir. Codit Cloud güncel teknolojik gelişmelerle paralel altyapısını sürekli güncel tutmayı şirket kültürünün ana ilkesi edinmiştir. Sürekliliği esas alarak müşterilerine bilinçli ve sürdürülebilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım, en iyi internet çıkışı,Farklı Lokasyonlar konumlandırdığımız sunucular ile hizmet vermekteyiz.

Codit Cloud Bulut Servis ile iş gücünüzü rahatlatmanızın tam zamanı.

Bizi Takip Edin
  • 500+ Mutlu Müşteri
  • 2500+ Aktif Bulut Sunucu