Codit Bulut Ürünler ve Hizmetleri

Codit Cloud'un geniş ölçekli bilgi işlem, depolama kaynakları ve dünyanın her yerindeki kullanıcılar için Büyük Veri işleme yetenekleri de dahil olmak üzere geniş kapsamlı yüksek performanslı bulut ürün yelpazesini keşfedin.

Size Uygun Bir Plan Seçin

30 Günlük Para İade Garantisi.

Mail-1

$11.95/ay

25 adet E-Posta Hesabı
Kullanıcı başına 10 GB E-Posta Alanı
%0 Az Öde
Mail-1

$11.95/ay

25 adet E-Posta Hesabı
Kullanıcı başına 10 GB E-Posta Alanı
%0 Az Öde
Mail-1

$11.95/ay

25 adet E-Posta Hesabı
Kullanıcı başına 10 GB E-Posta Alanı
%0 Az Öde

Ortak Özellikler

  • POP3 Desteği
  • IMAP Desteği
  • DKIM Desteği
  • Gelen SPAM Mail Koruması
  • Giden SPAM Mail Koruması
  • %99 Uptime Garantisi
  • Ücret İade Garantisi
  • 7/24 Destek
  • Ücretsiz Destek

İŞ PERFORMANSINIZI ARTTIRIN

%99.99 UPTIME GARANTİSİ

Codit, Türk Telekom, ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini ve yüksek SEO performansını sağlamaktadır.

RAKİPSİZ PERFORMANS

Cisco UCS Blade ve IBM Flash Storage altyapısı güvencesinde, SSD disklere göre çok daha yüksek performans sağlayan flash teknolojisi kullanılan rakipsiz cloud altyapımız ile kesintisiz ve yüksek performaslı e-posta erişimine sahip olursunuz.

YEDEKLİLİK

E-mail hosting hesabınızda barındırılan verileriniz, olası sorunlardan etkilenmemeniz için seçtiğiniz paketteki gün sayısına göre bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir ve ihtiyacınız olması halinde tarafınıza en çabuk şekilde sunulur.

SPAM & VİRÜS KORUMASI

E-mail hosting çözümlerimiz ile bütünleşik olarak sunduğumuz anti-spam ve anti-virüs koruma sistemlerimiz sayesinde gönderilen ve alınan her e-posta hızlıca denetlenerek kötü niyetli yazılımlardan ve kullanıcılardan korunmanız sağlanmaktadır.

ULAŞILABİLİRLİK

E-postalarınıza, Windows/Mac işletim sistemleri üzerinden POP3/IMAP tabanlı mail programları veya web mail uygulamamız “Posta Merkezi” aracılığıyla masaüstü ve mobil cihazlarınızdan ofisinizde, evinizde veya dışarıda kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

7/24 DESTEK

Satın aldığınız servis sonrası destek ihtiyaçlarınızda müşteri destek ekibimize e-mail veya telefon ile ulaşabilir hızlı bir şekilde uzman teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

KURUMSAL E-POSTA

Kurumsal E-Mail Hosting paketlerimizin hepsinde fiziksel olarak birbirinden bağımsız 3 lokasyonda çalışan Antispam ve Antivirüs özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle de mailleriniz hiçbir zaman kaybolmaz. Antispam filterlerini kişisel olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca mail gönderim limitlerine de hiçbir zaman takılmazsınız.